مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 9 − 5 =

قیمت خرید قره قروت محلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصه مهم قره قروت محلیتوزیع انواع قره قروت محلی
 •  قره قروت محلی یکی از فراورده های دوغ می باشد، که می توان آن را از شیر گاو یا گوسفند به دست آورد. با توجه به خواص بی نظیر محلی دارند در نزد مردم دارای اهمیت فوق‌العاده می‌باشد. قیمت خرید قره قروت محلی در بازار کشور ما و بستگی دارد. به نوع شیری که از آن این نوع محصول تولید می شود، اگر که از شیر گوسفندی اقدام به تهیه این قره قروت محلی شود قیمت آن در بازار بیشتر می‌باشد.

  قیمت خرید قره قروت محلی

  مشخصه مهم قره قروت محلی

  مشخصه مهم قره قروت محلی  هم اکنون افراد زیادی که دارای گوسفند یا گاو در محل زندگی خود می باشند اقدام به تولید قره قوروت محلی می کنند. این نوع محصول بسیار ترش می باشد، که با توجه به اینکه تهیه  این نوع خوراکی از زمان های قدیم در نزد ایرانیان انجام می گرفت. هر قوم ایرانی به طریق خاصی این محصول را از دوغ بدست می آورد. ویتامین سی موجود در قره قروت بسیار زیاد است. به همین خاطر خوردن آن در طب سنتی بسیار سفارش شده است. مشخصه مهم قره قروت محلی به این صورت می باشد:

  • قره قروت از آب دوغ بدست می آید، دارای رنگ سیاه، زرد و کرمی می باشد. که دارای مزه ای ترش است.
  • با توجه به اینکه این محصول از دوغ یا ماست به دست می‌آید، پس سرشار از کلسیم می‌باشد و برای کسانی که از پوکی استخوان شدید رنج می برند، بهترین گزینه برای این افراد می باشد.
  •  مشخصه قره قروت  می توان به این نکته اشاره کرد، که ابتدا به صورت مایع تهیه می‌شود ولی هرچه از تهیه آن بگذرد به صورت جامد در می آید.
  • اگر شرایط نگهداری این محصول را رعایت کنیم  مدت زمان زیادی می توانیم از آن استفاده کنیم.
  • برخی از افراد سودجو برای این که وزن این محصول زیاد تر شود،  اقدام به مخلوط کردن آرد در فرآیند تولید قره قروت می کنند. این نوع محصول از کیفیت پایینی برخوردار است، هنگام خرید این نوع خوراکی دقت کنید، که در آن آرد نباشد.

  توزیع انواع قره قروت محلی

  توزیع انواع قره قروت محلی با توجه به اینکه تولیدکنندگان فراوان اقدام به تولید انواع مختلفی از قره قروت محلی می‌کنند. برای عرضه و تولید این محصول از روش‌های مختلفی کمک می‌گیرند. روش های توزیع قره قروت محلی متنوع می باشد یکی از ساده‌ترین روش‌ها این است، که از مراکزی که اقدام به فروش لبنیات می کنند، استفاده شود.

  البته روش‌های رایج دیگر نیز وجود دارد، که شما به راحتی می توانید، با استفاده از آنها اقدام به توزیع قره قروت محلی کنید. این روش در کشور ما به اسم روش غیر حضوری در بین مردم شناخته شده است. روش غیر حضوری یعنی استفاده از مرکز خرید آنلاین ما می باشد.

  امتیاز شما به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  نجمه آل ابراهیم دهکردی

  من در حوزه کشک مشغول به کار هستم

  مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک دعوت می نماید.
  کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 1 =
  0

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *